Ahmet Hakan Erbil

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Doç. Dr. Ahmet Hakan Erbil, 1990 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Uzmanlık eğitimini 1996 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Dermatoloji Ana Bilim Dalında tamamladı.2003 yılında yardımcı doçent, 2007 yılında doçent oldu. 2011 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Dermatoloji Ana Bilim Dalından emekli oldu. Erbil; dolgu, toksin, mezoterapi, kimyasal peeling, roller, PRP gibi kozmetik dermatoloji alanlarında çok sayıda eğitmenlik ve kurs yöneticiliği yapmış olup bu alandaki saygın uluslararası firmaların Türkiye eğitimciliğini yapmaktadır ve hala Ankara'da özel kliniğinde görevine devam etmektedir.

Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği estetik ve kozmetik dermatoloji alanını geliştirmek, bu konuda bilimsel çalışmalar yapmak, halk sağlığını koruyucu ve halkı bilinçlendirici faaliyetlerde bulunmak, bu alanla daha spesifik olarak ilgilenen dermatologların haklarını korumak, mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik faaliyetler yürütmek amaçlarıyla 09.09.2019 tarihinde İstanbul'da kurulmuştur... [devamı]

Meşrutiyet Mahallesi, Rumeli Caddesi, Matbaacı Osmanbey Sokak Bekiroğlu İş Merkezi No:36 Kat:6 Daire:604 Şişli-İstanbul

+90 530 913 93 39

SOSYAL MEDYA

E-POSTA BÜLTENİ

E-posta bültenimize üye olarak duyurularımızın size e-posta ile iletilmesini sağlayabilirsiniz. Üyelikten dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.