Burcu Yamangöktürk Solak

GENEL SEKRETER

Dr. Burcu YAMANGÖKTÜRK SOLAK, 2004 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Departmanı'nda dermatoloji ihtisasına başladı. İhtisas hayatını 2009 yılında tamamlayarak, Anamur Devlet Hastanesi' nde devlet hizmet yükümlülüğüne başladı. İki yıl içinde , çalışmakta olduğu bölge halkına devlet hastanesinde ve kendi kliniğinde hizmet verdikten sonra devlet görevinden ayrıldı. Ardından İstanbul' da özel bir hastanede, ameliyatsız estetik alanında, estetik- kozmetik dermatoloji ve lazerli tedaviler üzerine yoğunluklu çalışarak geçirdiği üç yılın sonunda 2014 yılında kendi kliniğini kurdu.

Halen Nişantaşı/ İstanbul'da kendi kliniğinde özellikle estetik-kozmetik dermatoloji ve lazerli tedaviler üzerine çalışmalarına devam etmekle birlikte, elde ettiği klinik deneyimleri de eğitimlerde meslektaşları ile keyifle paylaşmaktadır.

Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği estetik ve kozmetik dermatoloji alanını geliştirmek, bu konuda bilimsel çalışmalar yapmak, halk sağlığını koruyucu ve halkı bilinçlendirici faaliyetlerde bulunmak, bu alanla daha spesifik olarak ilgilenen dermatologların haklarını korumak, mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik faaliyetler yürütmek amaçlarıyla 09.09.2019 tarihinde İstanbul'da kurulmuştur... [devamı]

Meşrutiyet Mahallesi, Rumeli Caddesi, Matbaacı Osmanbey Sokak Bekiroğlu İş Merkezi No:36 Kat:6 Daire:604 Şişli-İstanbul

+90 530 913 93 39

SOSYAL MEDYA

E-POSTA BÜLTENİ

E-posta bültenimize üye olarak duyurularımızın size e-posta ile iletilmesini sağlayabilirsiniz. Üyelikten dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.