Erşan Ön

SAYMAN

Dr. Erşan ÖN 2010 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Bolu'da mecburi hizmetini tamamlayıp, Gülhane Haydarpaşa Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Deri ve Zührevi Hastalıklar uzmanlık eğitimine başladı ve 2017 yılında tamamladı. 2014-2015 yıllarında EADV(European Academy of Dermatology and Venerology) derneğinin Belçika ve Barselona'da düzenlemiş olduğu Dermatocerrahi ve Estetik Dermatoloji alanındaki eğitimleri tamamlamıştır.

Halen İstanbul Nişantaşı'nda özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği estetik ve kozmetik dermatoloji alanını geliştirmek, bu konuda bilimsel çalışmalar yapmak, halk sağlığını koruyucu ve halkı bilinçlendirici faaliyetlerde bulunmak, bu alanla daha spesifik olarak ilgilenen dermatologların haklarını korumak, mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik faaliyetler yürütmek amaçlarıyla 09.09.2019 tarihinde İstanbul'da kurulmuştur... [devamı]

Meşrutiyet Mahallesi, Rumeli Caddesi, Matbaacı Osmanbey Sokak Bekiroğlu İş Merkezi No:36 Kat:6 Daire:604 Şişli-İstanbul

+90 530 913 93 39

SOSYAL MEDYA

E-POSTA BÜLTENİ

E-posta bültenimize üye olarak duyurularımızın size e-posta ile iletilmesini sağlayabilirsiniz. Üyelikten dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.